Červenec 2012

Poprvé v pražském klubu

16. července 2012 v 17:46 | Gauri |  Střípky mého života
Asi devadesát procent mých vrstevníků žije nočním životem. Toulají se noční Prahou s láhvemi alkoholu v ruce, s cigárem v puse a navštěvují noční kluby. Já jsem tohle nikdy neměla za potřebí a nikdy mě to nelákalo tak moc, abych se šla sama někam svíjet na parket.
Jenže pak mi zkřížila cestu jedna bláznivá kamarádka, která tenhle způsob života miluje. A rozhodla se, že mi ukáže, jak je "boží". A jelikož já ráda zkouším nové věci (z kterých mám obvykle strach) a ještě radši poznávám nové lidi, jsem se jednoho né moc veselého večera u ní doma nechala přemluvit.
"Viki, pojď se mnou dneska do klubu. Bude sranda!"
"No, já nevím. Nechce se mi. Myslím, že na to moc nejsem..."
"No táák, bude to legendární! Odreaguješ se, uvolníš se, někoho si tam na jeden večer najdeš, zapomeneš na všechno..."
Bojovala jsem sama se sebou. Chtěla jsem to zkusit, ale zároveň jsem měla strach a tušení, že tohle není zábava pro mě. Nakonec jsem si řekla, že kdo nic nezkusí, nic nezažije. A tak jsme šly.
Čím víc jsme se blížily k největšímu klubu ve střední Evropě (ano, hádáte správně - Karlovy lázně), tím víc jsem svého rozhodnutí litovala. Ale kamarádka se těšila. Nadšeně hopsala po Karlově mostě a na všechny se smála, tak jsem radši taky nasadila úsměv a snažila se s ní bez hopsání udržet krok.