Květen 2012

Jarní náladička

18. května 2012 v 16:04 | Gauri |  Jen tak...
Život je zvláštní. V jednu chvíli si říkáte jak je krásný, pořád se smějete, všechny objímáte, na všechny jste milí a máte pocit, že všechno dokážete. A pak přijde období, kdy je vám totálně na nic, kdy byste nejradši odjeli někam daleko, daleko od všeho a všech. Odjeli nebo usnuli a probudili se za pár měsíců a všechno by se zatím zázračně vyřešilo za vás.

Jsem zpátky!

8. května 2012 v 17:09 | Gauri
Přátelé, nevím, jestli Vás to potěší, ale neumřela jsem! (I když včera jsem měla namále. Tak ukrutnou bolest v krku jsem už dlouho nezažila.)
Dlouho jsem tu nebyla. Nějak jsem neměla náladu ani chuť na psaní. Pokud jsem někomu chyběla, tak se omlouvám, ale mojí fantazii a psací nálady neovládám. =/
Teď píšu, abych Vám sdělila něco úžasného! Všichni budete jistě patřičně nadšení! To, co Vám chci s radostí sdělit je, že Gauri zase bude psát na blog!
Ano, přesně tak. Jsem zpátky! :) A jsem nabitá optimismem tak, jako snad ještě nikdy. Všechno se začíná obracet k lepšímu, zdá se mi. Neříkám, že zmizely problémy. Ty tu pořád jsou a asi i vždycky budou, ale teď je nějak zvládám řešit s úsměvem. Škola, agresivní lidi, stížnosti...Všechno zmáknu! :)
Poslední měsíce a dny byly takové hodně zvláštní, zmatené. Zjistila jsem, že vlastně ani nevím, co chci a taky, že si vůbec neumím představit svou cestu do budoucnosti. Asi to ponechám na osudu. :)

Ták jo, moji milí. Těšte se na spoustu nových článků. Věřte mi, že mám o čem psát.