Leden 2012

Sbohem, 2011...Vítej 2012!

1. ledna 2012 v 21:58 | Gauri |  Jen tak...
S úsměvem na tváři si čtu článek, který jsem psala před rokem, článek, který popisuje jak bude rok 2011 tím nejkrásnějším a nejšťastnějším rokem. Jak moc jsem byla naivní.
Jsou věci, které člověk prostě neovlivní. Jsou to věci, které přijdou a nejdou změnit. My si můžeme dát novoroční předsevzetí. Můžeme se snažit být šťastní, hledat věci, které chybí, měnit na nás to, co nám vadí, ale nevíme, co přijde, co se stane. Může to být něco, co neovlivníme ani kdybychom se mohli přetrhnout. Může to být něco, co nám úplně překazí naše plány.
Byla jsem tak naivní, když jsem věřila tomu, že dokážu udělat rok 2011 nejšťastnějším obdobím v mém životě (když už jsme u toho, tak nejlepší byly roky 2008 a 2010).
Rok 2011 byl snad tím nejtěžším rokem, kterým jsem si musela projít. Všude samé násilí, smutek, deprese, bolest, pláč, neúspěchy, slzy, smrt, vztek, pesimismus, zkoušky, nenávist. To mi dělalo společnost poslední rok. A věřte mi, že pro mě bylo nesmírně těžký zachovat si svou veselou stránku. Ale smích, naděje, radost, přátelství a povzbuzení mě v menším množství doprovázelo taky a stačilo to na to abych se jakžtakž porvala s tim špatným. Nic jiného mi stejně nezbývalo, že?! =D
A zvládla jsem to! Žiju, směju se a doufám, že už brzo začnou mnohem lepší časy! (tuším, že už na to mám nakročeno :)))