Listopad 2011

Pomocník smrti: 3.kapitola

30. listopadu 2011 v 19:29 | Gauri |  Pomocník smrti
Sice pozdě, ale přece. Je tu další kapitolka. Přejeme s Byakko příjemné čtení! ;)

Pondělí ráno. Úděsný to čas! Nechápu, proč do té školy musím chodit! Nic se v ní stejně neděje!
Nejzajímavější částí tohoto dne byl oběd. Sešly jsme se spolužačkami u jednoho stolu a rozebíraly samá dívčí témata.
"Myslíte si, že ten sériový vrah žije mezi náma?" zeptala se Kája.
"Já bych řekla, že to bude nějakej upír!" odpověděla jí Terka.
"Upír?! Co to blábolíš! Upíři jsou přece už zastaralí! Teď je nahradili Padlí Andělé!" obořila se na ni Kája.
Já jsem jen protočila oči a nadále jsem odpočítávala minuty do konce školy. Už zbývaly jen dvě hodiny, dvanáct minut a devět vteřin, když se mi za zády ozvalo protáhlé: "Trololooooooo!"
Ani jsem se nemusela otáčet, kdo to ječí to příšerný slovo. Matt totiž používá takové kvantum voňavky, že se nedá s nikým jiným splést.

Rose Hathaway

27. listopadu 2011 v 17:39 | Gauri |  Úvahy, myšlenky, názory
Jelikož už jsem přečetla mraky knížek, vystřídalo se na mém seznamu nejoblíbenějžších postav spoustu a spoustu hrdinů. Vinnetou, Harry Potter, Jacob, Renier (ze Smečky), Katniss (z Hunger games), Artemis Fowl. To vše jsou postavy, které mě na delší či kratší dobu okouzlili. Jsou to postavy se kterými jsem prožívala jejich strach, radost, zármutek. Ale ani jedna z nich na mě neudělala tak velký dojem jako Rosemarie Hathawayová z Vampýrské akademie.

Rozbřesk 1.část

24. listopadu 2011 v 9:33 | Gauri |  Viděla jsem
Ano, je to tady. Rozbřesk, další díl upíří série v kinech! Další film o věčné lásce, sexu, krvi, smrti, přátelství, smíchu i pláče.
Děj tohoto filmu by se dal zapsat čtyřmi slovy přesně v tomto pořadí: svatba, sex, dítě, smrt. Ale, že jste to vy, tak se trochu víc rozepíšu.
Bella si bere Edwarda za velmi "romantických" podmínek, po té spolu odjíždějí na líbánky, kde dojde několikrát k bouřlivému sexu, kterej se pak řeší téměř celý film. Bella otěhotní velmi rizikovým těhotenstvím. Dítě, ktereé je v ní jí ohrožuje na životě. Všichni mají strah z toho jestli Bella přežije. Do toho všeho se ukazuje Jacob s varováním, že vlkodlaci chtějí zabít Bellu. Jak to všechno dopadne? Přežije Bella? Narodí se to maličké?

Pomocník smrti: 2. kapitola

22. listopadu 2011 v 12:50 | Gauri |  Pomocník smrti
A je to tu! :) Další kapitola naší povídky s Byakko. Snad se bude líbit! ;)

Buch, buch, buch, buch! Znělo dlouhou tmavou chodbou. Copak mě ten idiot neslyší? Moc dobře vím, že tam je! To musí být nějaké nedorozumění pomyslela jsem si, když jsem si vzpomněla na Matta, který nedbal na nudle pokrývající podlahu a položil si do nich svůj velký zelený batoh.
Když už jsem to chtěla vzdát (no dobře, já se nikdy nevzdávám!), ozval se zevnitř nepřítomný hlas: "Je otevřeno!"
Se sarkasmem jsem vstoupila do dveří. Pan Sadílek seděl ve svém dokonale padnutém obleku za počítačem a zběsile mačkal veškerá tlačítka na klávesnici. Měl co dělat, aby se mu tam nepletla kravata.
Když jsem přistoupila blíž, zjistila jsem, že náš pan majitel hraje hru "League of legends". A řekla bych, že mu to zrovna moc nejde.

Pomocník smrti: 1.kapitola

13. listopadu 2011 v 19:01 | Gauri |  Pomocník smrti
Zdravím,
mám pro vás dvě úžasný zprávy! Ta první je, že se slečna Gauri vrátila! Už nemá rozbitý compík a tak už zase může psát nesmyslné bláboly na blog. A ta druhá? Tento víkend jsem byla na chatě u své dobré kamarádky (nejlepší!!) Byakko a spolu jsme sepsaly povídku. Má pět kapitol. Každá kapitola sem bude přidaná jednou za týden.
Myslela jsem si, že psaní něčeho s někým jiným mi nepůjde, ale s Byakko to šlo úplně bez problémů. Měly jsme stejné nápady, podobné úmysly a navíc téměř stejný styl psaní.
Začalo to tak, že každá napsala jednu větu, po té jeden odstavec a po té "půl" stránky. =D Šíleně moc jsme se u toho nasmály, tak doufáme, že to pobaví i Vás!! Je to vlastně tak trochu parodie na náš život, na lidi, kteří nás štvou, na jejich vlastnosti, na nás, na naše vzpomínky..Odrážíme se tam my.
Jo a žánrově to vypadá asi takto: drama, komedie, romantika.
Tak, ale už to nebudu protahovat. Tady to máte (těšíme se na Vaše názory!):