''Láska bolí, řekl zajíc a objal ježka..''

14. srpna 2011 v 23:28 | Gauri |  Střípky mého života
Stačí jediná písnička, jedinej status, jediná fotka, jediná konverzace a všechny starý city se zase vrátí, během několika sekund. Vrátí se, i když už jsem měla pocit, že jsou navždy pryč. Nejsou. Stačí vidět ho online, stačí vidět jak mu nějaká holka něco lajkla nebo okomentovala, stačí vidět jak na to odpovídá a jsem zase tam, kde být nechci.
Guns N' Roses-Donť Cry


Chybí mi! Šíleně moc mi chybí! Chtěla bych být zase u ohně, dívat se mu do těch jeho modrých očí a přemýšlet o tom na co zrovna myslí. Chtěla bych aby mě zase objal, aby se na mě zase smál tím jeho klasickým způsobem. Přála bych si zase být u vody, házet po něm řasami, vyhýbat se jeho pohledu. Jenže tohle všechno už je pryč. Vrátí se to vůbec někdy? Vzpomíná na to taky někdy? Nejspíš ne, nejspíš si na mě sotva vzpomene...
Mezi nenávistí a láskou je hodně tenká hranice. Jo, to je pravda. Byly časy, kdy jsem ho nenáviděla a zoufale jsem si přála aby mi zmizel ze života. A teď? Když se to konečně stalo?
Proč? Proč se to děje? Proč mi zamotal hlavu a pak si jentak zmizel?? A co mám dělat? Jsem zoufalá...Vždycky mám pocit, že už je to pryč, že už mě někdo jako on nezajímá, ale o pár dnů pozdějc zjistím, že si to jen namlouvám. Tohle nemůže jentak zmizet...Nechápu to. Dokáže ně mě být tak hnusnej! Ale na druhou stranu i neuvěřitelně hodnej.
A co znamenala ta nedávná konverzace? To jak jsem mu napsala. Bylo tak krásné psát si s ním tři hodiny. Skoro celou dobu se u toho smát a cítit se dobře. Napsal mi, když běžely reklamy, vyptával se, pošťuchoval mě. Bylo to zase jako dřív, ne-li lepší. A co mi chtěl naznačit tou jednou větou?? Co to mělo znamenat?? Mohlo to znamenat cokoliv, odmítnutí, potvrzení toho, že by o mě stál a nebo to mohl jentak plácnout. Kdybych jen tušila, co se mu honí hlavou..
Vážně do mě byl zamilovanej?? A kdyby o mě pořád stál, tak proč mi nenapíše? Proč to nechává jen na mě? To já jsem ta, která mu musí napsat, vytáhnout ho ven a přinutit aby si vzpomněl. Kde jsou ty časy, kdy napsal i on mě, kdy mi komentoval statusy na facebooku? Jsou už úplně pryč? Ach, mám tolik otázek...

Kdybys jen věděl...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Rozka Rozka | E-mail | Web | 15. srpna 2011 v 9:40 | Reagovat

Zlato moje, vím,jak se cítíš, a nejen proto,že jsme si o tom povídaly,ale z vlstních zkušeností.
Popisuješ to nádherně a přesně.
Ale já nemůžu udělat nic jiného,než Ti jen napsat,že to bude dobrý. Podle toho, co jsi mi říkala,že jste si psali, tak si dovoluju říct,že ty city jsou vzájemné.
Jinak mi chybí telefonát! Ách, nemůžu volat, to je hrozný!
Mám Tě mooc ráda, Babčo má! :)

2 Vendy Vendy | Web | 16. srpna 2011 v 13:56 | Reagovat

Láska bolí. Zejména ta nešťastná... a zajímavé je, že nešťastná láska je tolik inspirativní k psaní básní. Zkus napsat báseň o lásce, když jsi šťastna, vznášíš se metr nad zemí a nad hlavou ti kvetou barevné balonky...
Kdoví proč se lidé scházejí a rozcházejí. Taky nechápu, proč se v jednu chvíli cítíte spolu dobře, a za pár dní jako by se nic nestalo.
Držím palce, aby to dobře dopadlo.

3 sweet-breeze sweet-breeze | Web | 16. srpna 2011 v 14:54 | Reagovat

Pání, jako kdyby jsem to psala já. Až na modrý oči, ten můj má hnědý :D A ani jsme po sobě neházeli u vody řasy. Ale jinak jsem na to byla stejně. Mohla jsem se zbláznit, když se stalo něco s těma holkama jak si řikala.. Taky bych chtěla aby mě zase objal! Taky si řikám proč zamotal a zase zmizel. Nakonec se však vrátil! Takže fakt sedí citát "Jdi jen vpřed, neohlížej se. Lidé, kteří jsou ti souzeni, tě doženou nebo budou kráčet s tebou stejným směrem. Nech lidi odejít:
pokud se vrátí - patří k tobě, pokud ne - nikdy ani nepatřili... "
Uvidíš, bude to dobrý. Mimochodem tu písničku miluju. A k tomu hubnutí - asi napíšu nějakej článek, protože nejsi jediná, kdo se mě na to ptal! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama