Srpen 2011

Děkuji vám

22. srpna 2011 v 22:43 | Gauri
Zdravím moji milovaní návštěvníci,
chtěla bych vám poděkovat za to, že sem chodíte. Dělá mi radost, když vím, že můj blog není zapomenut.
Dneska ráno jsem se přihlásila na blog.cz a čekalo tu na mě nemalé překvapení:


Děkuju moc! :) Děkuju každému človíčku, který sem zavítal a ještě zavítá. A taky moc děkuju za tak milé komentáře. Někoho, kdo si nepíše jen pro sebe, ale i pro ostatní zpětná vazba nesmírně potěší. Doufám, že vás moje články baví a že se sem ještě budete rádi vracet. :)

Gaurinka


Za všechno může čas

21. srpna 2011 v 0:42 | Gauri |  Úvahy, myšlenky, názory
"Čas ubíhá stále vpřed. Nelze ho zastavit a nelze ho vrátit." říká Nejfek na začátku svého videa. Kéž by neměl pravdu, kéž by šel čas zastavit i vrátit zpět. To si přeje jistě mnoho lidí. I já mezi ně patřím. Tolik bych toho změnila.Vychutnávála bych si některé okamžiky, mlčela bych, když by se nehodilo mluvit a mluvila bych, kde to bylo třeba. Jenže to nejde. Člověk si může jen rvát vlasy, co všechno udělal špatně a co neudělal a udělat měl. Na jednu stranu je to ale dobře. Chybami se člověk učí a příště už je neudělá, né ty stejné (většinou =D). Ale na druhou stranu by se někdy vážně hodilo umět otočit hodinovými ručičkami, tak abychom se podívali zpátky do minulosti.


Srdce z toaleťáku

17. srpna 2011 v 22:55 | Gauri |  fotografie
Toaleťák, jak inteligentní téma týdne. =D Naštěstí nemusím vymýšlet žádný článek, kterej by popisoval na co se toaleťák používá. Vystačím si s fotkou.


*Autorka fotky jsem samozřejmě já

''Láska bolí, řekl zajíc a objal ježka..''

14. srpna 2011 v 23:28 | Gauri |  Střípky mého života
Stačí jediná písnička, jedinej status, jediná fotka, jediná konverzace a všechny starý city se zase vrátí, během několika sekund. Vrátí se, i když už jsem měla pocit, že jsou navždy pryč. Nejsou. Stačí vidět ho online, stačí vidět jak mu nějaká holka něco lajkla nebo okomentovala, stačí vidět jak na to odpovídá a jsem zase tam, kde být nechci.
Guns N' Roses-Donť Cry

V životě nejsou nejkrásnější věci, ale okamžiky.

13. srpna 2011 v 14:55 | Gauri |  Úvahy, myšlenky, názory
V životě nejsou nejkrásnější věci, ale okamžiky. Je fajn být bohatý, populární a mít dobrý školní prospěch. Ale copak peníze někdy vynahradí chvíle strávené s přáteli? Copak sláva je lepší, než upřímný zájem od lidí, kterým vám na vás záleží? Copak dostat jedničku je hezčí pocit, než, když vás obejme milovaná osoba?

Harry Potter, chlapec, který zůstal naživu...

4. srpna 2011 v 15:55 | Gauri |  zfilmované knížky
...odchází. Tenhle článek chci napsat už nějakou tu dobu, jenže vždy, když jsem si k tomu sedla, že už to napíšu, tak jsem tak nějak zesmutněla.
Patřím do generace Harryho Pottera. Patřím mezi ty, kteří ve svých jedenácti čekali na dopis z Bradavic, patřím mezi ty, kteří na kouzelný svět věřili, mezi ty, kteří věřili v Harryho Pottera. Harry Potter, kluk s jizvou na čele ve tvaru blesku si mé srdce získal od prvního dílu. Poprvé jsem se s Harrym seznámila asi, když mi bylo sedm. Už je to deset let. Vyrůstala jsem s ním. Knížky jsem přečetla všechny nejméně pětkrát, filmy jsem viděla už nejméně stokrát. A pořád mě to nepřešlo. Pořád to na mě působí stejně kouzelně jako, když jsem to četla poprvé. Miluju Harryho Pottera! =D
Harry Potter 1-7

"Jednou skautem, navždy skautem"

2. srpna 2011 v 23:10 | Gauri |  Střípky mého života
V sobotu se vrátili sourozenci ze skautského tábora. Byli plní dojmů, zážitků a veselých hlášek. Vzpomínám si na časy, kdy jsem tam jezdila i já. Jak jsem prožívala své první (většinou platonické) lásky, nacházela opravdové kamarády, zažívala strach, bolest, ale i radost a štěstí.

Frankie Dlouhán

"...a každej kdo s nim chvilku byl tak dlouho se pak smál...
...slzy neměl rád, chtěl se jenom smát.."

Pojďte si společně se mnou zavzpomínat na ty nádherné a nezapomenutelné časy. Že jste to nezažili? I tak si to přečtěte, ať vidíte o co jste přišli. ;)