Červen 2011

Oldboy

27. června 2011 v 23:22 | Gauri |  Viděla jsem
Smutek, šílenství, zmatek, touha, pomsta, bolest. Tyhle slova vytihují film Oldboy. Film, který na vás zapůsobí svým jedinečným provedením a zvláštní atmosférou.
Uvažovali jste někdy o tom, jaké by to bylo, kdyby vás někdo unesl a vy byste nevěděli kdo? Kdyby vás věznil patnáct let a vy byste během této doby ani jednou nespatřili svého veznitele? Ne? Přesně tohle prožívá hlavní postava filmu, muž jménem Dä-su. Dä-su je jednoho dne unesen a uzavřen do místnosti s jediným společníkem-televizí. Neví, kdo ho vězní, jaký má důvod, neví, proč je o rok později zavražděna jeho manželka. Patnáct dlouhých let si klade stejné otázky, kdo a proč ho uvěznil? Patnáct dlouhých let sleduje televizi a trénuje bojové umění se zdí, aby se pak mohl postavit svému vězniteli, dlouhých patnáct let si píše deník a postupně šílí, i když je zaopatřen, tak aby nezešílel úplně. Jednoho dne se zčistajasna objeví na svobodě.


Monstrum

26. června 2011 v 17:03 | Gauri |  (Moje!!!) Videa
Mám pro vás další video natočené se slečnou Byakko. Snad se bude líbit, i když má drobné chybičky.


Tak co na něj říkáte?

Není na světě lepšího psychiatra, než je štěně olizující vám obličej.

11. června 2011 v 23:15 | Gauri |  Střípky mého života
Kdysi dávno, asi před dvěma lety, jsem si moc přála pejska. Chtěla jsem mít věrného kamaráda, který by byl vždy se mnou. Přečetla jsem mraky knížek o tom, jak vychovávat nebo nevychovávat psa, prolistovala jsem desítky psích encyklopedií, naposlouchala spoustu rad od pejskařů a téměř každý večer jsem se snažila přemluvit mámu abychom toho psího kamaráda pořídili. Jenže máma byla vůči mému žadonění odolná a tak jsem se od toho velkého přání postupem času odpoutala.
Netušila jsem, že celkem brzy (dva roky zas není tolik) pojedu autem s černou uplakanou kuličkou, která mi pořád ukusuje vlasy,na klíně. Netušila jsem, že mi tak brzy bude to černé chlupaté štěně ležet jednoho dne pod židlí v momentě, kdy o něm budu psát tento článek.
Crišpin [čti Kryšpín], jak se pejsek jmenuje, je štěňátko flat couted retrívra, nikoli labradora nebo kokršpaněla jak si lidé často myslí. Zatím je to malé nemotorné štěně, které vrtí nejen ocáskem ale rovnou celým zadkem, když je šťasné, když vidí nějakého jiného psa nebo člověka, který si ho chce pohladit.
(neni sladké? )

Slepičí drbny

5. června 2011 v 19:44 | Gauri |  fotografie
Nedávno jsem fotila slepice, vzniklo spoustu nepovedených fotek a asi jen dvě fotky, které za něco stojí (viz. záhlaví).
Ale tahle fotka mě úplně dostala.

Připomíná mi to takový ty obrázky jak jsou v Metru (noviny), Napiš si svou bublinu.Co myslíte, že říkají? Napište si svou bublinu. :D